YogaVan Nedir? Nereden Çıktı?

Ortaya çıkma sürecimiz mecburiyetten evlerde oturduğumuz döneme denk geliyor. Biz beş arkadaş, pandemi döneminin neredeyse her anını birbirimizle paylaştık. Bu dönemi karamsarlığa pek de kapılmadan, birbirimize destek olarak geçirdik, ortak konumuz olan yoga da hep yanıbaşımızdaydı. Her anlamda değerli paylaşımlarımız, bu süreçte resmen birbirimize yoldaş olmamızı sağladı. Sonra dedik ki, neden birlikte bir şeyler üretmiyoruz? Neden aramızda büyüttüğümüz o tatlı enerjiyi başkalarıyla da paylaşmıyoruz? Artık zamanı gelmişti sanki!

YogaVan ne zaman başladı?

Başka başka şehirlerde yaşadığımızdan, online platformda buluşmak harika olacaktı. Pandemi süreci de bize bu konuda yol gösterdi, online eğitimler ve derslerin başarısını gördük. İnsanların ev ortamlarında da motive olabildiklerine, hep birlikte yoga yapabildiklerine şahit olduk. Biz de bu yolda ilerlemeye karar verdik ve heyecanla yola koyulduk.

Herkes, her yerden bağlanabilsin, bizlerle pratik yapabilsin istedik ve 20 Temmuz 2020 tarihinde YogaVan Online Yoga Stüdyosu'nu kurduk.

Türkiye’nin farklı farklı şehirlerinde, hatta belki dünyanın başka başka şehirlerinde birlikte pratik yapalım istiyoruz. Sanal karavanımıza doluşup, sizlerle buluşacak olmanın heyecanı içindeyiz ♥


YogaVan'da neler var?

Dopdolu bir yoga ve meditasyon programı hazırladık, günün farklı farklı saatlerinde, 5 ayrı öğretmenden, çeşitli dersler düzenledik. Niyetimiz her seviyeden, her yaştan kişilere hitap etmek, varsa önyargıları kırabilmek, şifalandığımız alanı samimiyetle sizlere açıp, birlikte büyümek.

- Yogaya yeni başlıyorsanız çeşitli başlangıç seviyesi dersler (Hatha Yoga 1)

- Pratiğinizi ilerletmek istiyorsanız, orta ve ileri seviye dersler (Hatha Yoga 2, Yoga 3)

- Durmak, derinleşmek, kendinize dönmek, esnemek istiyorsanız Yin Yoga

- Biraz durmak, biraz akmak sonra yine durmak istiyorsanız Yin & Yang

- Bedene yumuşak bir rot-balans ayarı yapmak isterseniz Yoga Terapi

derslerimize bekleniyorsunuz.


Daha detaylı bilgi için yogavan.tr@gmail.com mail adresinden ya da iletişimde bulunan kutucuktan bize yazabilirsiniz.

33 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör